Krajalnice do chleba uzywane

Grey Blocker Zobacz naszą stronę www

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała grupę i popularna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez rodzimego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest stosunkowo przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to wynik, dany do krojenia przede wszystkim pozostałego typu wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem zapewne żyć stosowany też do robienia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest silna i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w duzi bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i uzyskane z tak trwałych, prostych w czyszczeniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i wymogi sanitarne. Każdy moment tego urządzenia, który jest jakąkolwiek styczność z żywnością, jest stworzony z wyjątków nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz brał tego problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią efekty do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić urządzenie do ostatniego, by znów działało "jako nowe".