Program ksiegowy amerykanka

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w otoczeniu Windows, są niezwykle funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przemieszczać się tabulatorem. Są oraz firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania również swobód w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem projektu jest element Płace. Wydaje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie też na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi obecne istnieć wysoce udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, jakie z różnych powodów mogą po nisku nie dojść do grupy klasycznej.