4 października, 2023

Multi-Geo

Dla domu i ogrodu

Ceramika Limone i modne aranżacje wnętrz na 2022

W obecnych czasach płytek nie wybieramy jedynie do łazienki czy kuchni. Można je znaleźć w praktycznie każdym typie pomieszczenia w najróżniejszych formach, kolorach i kształtach. Trend ten sprawia, że firmy zajmujące się ich produkcją z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Tak jest także w przypadku marki Ceramika Limone, której produkty sprzedają się świetnie nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Jeśli planujesz remont w 2022 roku warto rozważyć ich zakup – producent przygotował szeroką ofertę produktów wpisujących się w bieżące trendy.

Nowoczesna kuchnia z Ceramiką Limone

Jedną z tendencji aranżacji wnętrz w kuchniach na ten sezon jest modernizm i wiążący się z tym minimalizm. Może przejawiać się to w różnoraki sposób – poprzez kolory, faktury czy kształty. Bardzo popularne są obecnie ziemskie barwy, co sprawia, że możemy trafić na wiele projektów kuchni urządzonej w takiej właśnie stylistyce. Marka Ceramika Limone posiada w swoim asortymencie mnóstwo produktów tego typu. Pozwala to na spełnienie oczekiwań szerszej grupy klientów. Dobrym przykładem będzie tutaj, np. ​​płytka Town Soft Grey 60×60 Ceramica Limone, która posiada delikatną fakturę i surową kolorystykę, przez co idealnie wpisuje się w nowoczesny klimat tworzony w naszej kuchni.

Trendy w łazience na 2022 rok z produktami od Ceramika Limone

W tym sezonie w łazienkach mamy do czynienia z podobnymi trendami, co w kuchni. Prostota i nowoczesność to coś, co będzie właściwym wyborem, jeśli zależy ci na modnej łazience. Warto zwrócić uwagę na to, o czym mówi także marka Ceramika Limone – takie rozwiązania mają ponadczasowy charakter. Dzięki minimalistycznej stylistyce będą dobrze wyglądać niezależnie od zmieniających się tendencji aranżacyjnych. Produktem, który wpisuje się w te założenia będzie z pewnością imitująca beton płytka podłogowa Bestone Grey 79,7×79,7 Ceramica Limone. Sprawdzi się zarówno u fanów minimalistycznych łazienek, jak i tych utrzymanych bardziej w loftowym klimacie.

Ceramika Limone: kolekcje, na których warto zawiesić oko

Polska marka co jakiś czas wypuszcza nowe kolekcje zarówno inspirowane najnowszymi trendami, jak i ponadczasowymi, klasycznymi rozwiązaniami. Wybraliśmy kilka z nich, które na stałe weszły do oferty Ceramika Limone. Pierwszą z nich jest “​​Limone Arbaro” – kolekcja posiadająca płytki imitujące drewno. Dotyczy to zarówno samej struktury, jak i kolorów. Jeśli marzy ci się, np. łazienka w takiej stylistyce polecamy płytki drewnopodobne Limone Arbaro Oro 19,3×120,2 Ceramica Limone. Fanom surowych rozwiązań z pewnością spodoba się “Limone Qubus”, która w swojej ofercie posiada szeroką gamę ceramiki w różnych odcieniach szarości przypominających beton. Niektóre z nich posiadają nawet fakturę imitującą ciężkie, betonowe płyty. Dla osób ceniących sobie eleganckie wnętrza polecamy kolekcję “Limone Estello”, która nawiązuje do designu włoskiego marmuru. Ta propozycja od Ceramika Limone z pewnością sprawdzi się u klientów pragnących nadać własnym wnętrzom odrobinę luksusu.